Bilgi Bankası

Kapalı Sistem Dişli Yağları

Kapalı Sistem Dişli Yağları | Nitroper Petrol Ürünleri
Kapalı Sistem Dişli Yağları | Nitroper Petrol Ürünleri

Nitroper olarak elli yıllık tecrübemiz ile kapalı sistem dişli yağlarını da Konya’ dan başlayarak tüm Türkiye’ ye sunuyoruz. Her türlü ağır hizmet tipi dişlilerde kullanabileceğiniz bu yağlar, dişlilerinize zarar vermez, bunun yanında bakımını sağlar. Sürtünmeyi ve aşırı basıncı önleyerek dişlilerde uzun süreli ve güvenli kullanım imkânı sunar.

Kapalı Sistem Dişli Yağları Nedir?

Kapalı Sistem Dişli Yağları | Nitroper Petrol Ürünleri

Endüstriyel dişli yağı olarak da bilinen kapalı sistem dişli yağları, sanayilerde özellikle ağır hizmet türü olarak adlandırılan dişlilerin yağlanması için kullanılmaktadır.

 Her türlü kapalı sistemle gönül rahatlığı ile kullanılabilen bu yağlar yüksek kalitede baz esaslı ve EP katkılıdır. Yüksek basınca olanak sağlar.

Bunun dışında Nitroper bünyesinde bulunan ve otomobillerde kullanımı tavsiye edilen dişli kutusu yağı da bulunmaktadır. Bu yağlar da otomobillerde tortu oluşumunu önleyerek yüksek performans sunmaktadır.

Kapalı Sistem Dişli Yağları Nereden Alınır?

Kapalı sistem dişli yağları mutlaka endüstriyel ürün satışı yapan ISO ve EPDK onaylı firmalardan satın alınmalıdır. Dişlilerin bakımında kullanılacak olan yağlar ISO ve EPDK onaylı olmazsa hem dolandırılma hem de dişlilerin bozulması gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkmaktadır. Bunun önlenmesi için firmanın iyi araştırılması gereklidir.

Bizler için önemli olan mutlaka alacağınız yağın kalitesidir. Çünkü özellikle ağır hizmet dişlilerde yüksek basınçlı bu tür yağların kullanımı özen istemektedir. Bu kapsamda Nitroper olarak Konya’ dan çıktığımız bu yolda endüstriyel yağ ve temizlik ürünlerimizi tüm Türkiye’ ye hatta dünyaya ulaştırıyoruz. Ürünlerimizin hepsi EPDK ve ISO onaylıdır. Dilerseniz web sitemiz üzerinden dilerseniz diğer satış kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Kapalı Sistem Dişli Yağları | Nitroper Petrol Ürünleri

Kapalı Sistem Dişli Yağları Nasıl Temin Edilir?

Kapalı Sistem Dişli Yağları | Nitroper Petrol Ürünleri

Eğer kapalı sistem dişli yağlarını almak için Nitroper’ e güvendiyseniz teminat konusunu düşünmenize gerek yok. Ürünlerimizin, sipariş geçildikten sonra en kısa süre içerisinde sevkiyatı veya kargolama işlemi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Ağır hizmet dişli yağları önemli bir konudur ve seçimi esnasında dikkatli olmakta fayda vardır. Bu nedenle kapalı sistem dişli yağları hakkında fiyat veya hizmet bilgisi almak için bizlere ulaşabilir veya N11, Trendyol, N11 Pro ve Nitrosatış siteleri üzerinden sipariş talebi oluşturabilirsiniz.