Bilgi Bankası

Motor Yağı Toptan Satışı

Motor Yağı Toptan Satışı | Nitroper Petrol Ürünleri
Motor Yağı Toptan Satışı | Nitroper Petrol Ürünleri

Motor Yağı Toptan Satışı

Pek çok kişi motor yağı toptan satışı hakkında araştırma yapmaktadır. İçten yanmalı motorların yapımında pek çok farklı parça kullanılır. Motorun çalışması için ise bu parçalar birbirlerine temas etmek durumundadır. Bu durum parçaların birbirlerine sürtünmesine ve zaman içerisinde aşınmaların ortaya çıkmasına neden olur. Bu durumdan kaçınmak ve motor performansını artırabilmek amacı ile motor yağı kullanılmaktadır. Farklı çeşitlerde motor yağları bulabilmek ise mümkündür.

Konya kökenli bir firma olarak Nitroper kaliteli üretim süreçlerinden geçmiş motor yağı satışı gerçekleştirmektedir. Yılların getirdiği deneyimi en yeni teknoloji ile harmanlayan bir firma olan Nitroper olarak her zaman müşteri memnuniyetini benimsemekteyiz. Madeni ve endüstriyel yağlar siparişlerinizi oluşturmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Motor Yağı Nedir? Görevleri Nelerdir?

Motor Yağı Toptan Satışı | Nitroper Petrol Ürünleri

 

 

Motor yağlarının farklı çeşitlerinden söz edebilmek mümkündür. Motor yağlarındaki bu çeşitlilik formüllerinden kaynaklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yağlar madeni yağlar içerisine karıştırılan çeşitli katkılar ile elde edilmektedir. Madeni yağ ham petrolden elde edilmektedir. Ancak madeni yağlar doğrudan kullanıldığında motorun çalışma şekline uygun olmamaktadır. Bu nedenle madeni yağlara farklı katkılar eklenmesi gerekmektedir. Motor yağının bazı özelliklerinden söz edebilmek mümkündür:

  • Motor yağı, içten yanmalı motor parçaları arasına bir yağ filmi gererek sürtünmeyi en aza indirmektedir. Bu sayede sürtünmeden dolayı ortaya çıkan sıcaklık ve aşınma da ortadan kaldırılabilir.
  • Sıcaklığı aza indirmesinin yanı sıra motor yağı, motor içerisindeki parçaların soğumasına da yardımcı olmaktadır. Parçalar üzerinde az da olsa bir soğutma sağlaması mümkündür.
  • Motor yağları kullanımı parçaların temizliği konusunda da etkilidir.

Motor Yağı Nereden Temin Edilir?

Motorun performansını yükseltmek ve parçalar arasındaki sürtünmeyi en aza indirebilmek için kullanılan motor yağlarının üretim aşamasında kaliteli süreçlerden geçiyor olması önemlidir. Böylelikle kullanılan yağdan istenilen verim alınabilir. Nitroper olarak uzun yıllardır endüstriyel ve madeni yağların toptan satışını gerçekleştirmekteyiz. Yeni teknoloji kullanılarak üretilen kaliteli yağların en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırılmasını ve mutlak müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız. Motor yağı toptan satışı için bizlerle iletişime geçebilir, kolay bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Motor Yağı Toptan Satışı | Nitroper Petrol Ürünleri