Bilgi Bankası

VCI Kâğıt & VCI Poşet

VCI Kâğıt & VCI Poşet | Nitroper Petrol Ürünleri
VCI Kâğıt & VCI Poşet | Nitroper Petrol Ürünleri

Metal ile ilgilenen işletmeler  VCI kâğıt & VCI poşet kullanımını talep ediyorlar. Bunun nedeni teslimat veya depolama sırasında elde edilen metal parçanın zarar görmemesidir.

Önceleri metal korozyonu yani aşınması ile ilgili olarak kullanılan pek çok farklı yöntem bulunmaktaydı. Örneğin metal yüzeyini kimyasallarla kaplama, yağlama gibi işlemler uygulanmaktaydı. Bunlar da korozyonu belirli bir yere kadar önlerken, metalin yapısını bozabilmekte ve yoğun kimyasalları ile kokuya neden olabilmekteydi.

Şimdilerde VCI kâğıt ve poşet ile birlikte tüm bu yöntemler geri kalmış oldu. Yeni nesil teknoloji ile üretilen bu kağıt ve poşetler metallerin korunması adına büyük bir fayda sağlamakta.

VCI Kâğıt & VCI Poşet Nedir?

VCI Kâğıt & VCI Poşet | Nitroper Petrol Ürünleri

VCI kâğıt & VCI poşet metallerin depolanma ve teslimat gibi aşamalarda hava koşullarından, nemden, tozdan ve kirden, korozyondan korunmasını sağlayan özel teknikler ile üretilmiş kâğıt ve poşetlerdir.

Bu anlamda VCI teknolojisi ile kâğıt ve poşette yer alan moleküller metalin yüzeyini sararak, dış etkenlere ve korozyona karşı metali korumaktadır.

VCI sistemleri metal üzerinde doğru kullanıldığı takdirde en az 1 – 5 sene aralığında tam koruma sağlamakta metalin aşınmasına, koku oluşmasına ve ana maddelerinin değişmesine engel olmaktadır.

Bu anlamda VCI poşet ve kâğıtları Konya merkezli firmamız olan Nitroper tarafından Türkiye’ nin her yerine satışa sunmaktayız. Dilerseniz toplan dilerseniz de perakende şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

VCI Kâğıt & VCI Poşet Nereden Alınır?

VCI kâğıt & VCI poşet mutlaka kaliteli ve kurumsal satış yapan ve özellikle bünyesinde endüstriyel ürünlerin satışının geçekleştiği firmalardan alınmalıdır. Aksi takdirde metallerinizi korumaya çalışırken zarar verebilirsiniz.

Bizler Nitroper olarak elli senelik tecrübelerimiz ile Konya’ dan çıktığımız bu yolda tüm Türkiye’ye endüstriyel ürünler, yağlar ve bakım ürünleri ile ilgili satışlar gerçekleştiriyoruz.

VCI Kâğıt & VCI Poşet | Nitroper Petrol Ürünleri

VCI Kâğıt & VCI Poşet Nasıl Temin Edilir?

VCI Kâğıt & VCI Poşet | Nitroper Petrol Ürünleri

Nitroper firmamızın internet satış kanalları üzerinden perakende satışlarınızı temin edebilirsiniz. N11, N11 Pro, Trendyol ve Nitrosatış üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Bunun dışında toptan VCI kâğıt & VCI poşet siparişleriniz için de bizleri arayarak bilgi ve hizmet talep edebilirsiniz.