Bilgi Bankası

Yanmaz Hidrolik Yağı

Yanmaz Hidrolik Yağı | Nitroper Petrol Ürünleri
Yanmaz Hidrolik Yağı | Nitroper Petrol Ürünleri

Yangın tehlikesinin yüksek olduğu yerlerde tercih edilen yanmaz hidrolik yağı her ağır sanayide ve endüstride kullanılmaktadır. Bu anlamda özellikle yüksek basınçlı döküm işlemleri, demir çelik sanayi, ısıtma fırınları ve eriyik metallerin kullanıldığı işletmelerde yangın tehlikesine karşı normal hidrolik yağı değil, yanmaz hidrolik yağları tercih edilmektedir.

Hem ürünlerden tam performans sağlanması, hem parçalara bakım yaparak ömrünü uzatması hem de yangın gibi büyük tehlikeleri önlemesi ile yanmaz hidrolik yağ, endüstrinin aranan ve olmazsa olmaz yağ çeşitleri haline gelmiştir.

Yanmaz Hidrolik Yağı Nedir?

Yanmaz Hidrolik Yağı | Nitroper Petrol Ürünleri

Yanmaz hidrolik yağı, presleme, döküm, maden otomotiv ve kömür gibi yüksek ısıda işlem yapılan sektörlerde kullanılan işlemi güçlendirmek, yanmayı önlemek, aşınmayı azaltmak amacı ile kullanılan bir yağ çeşididir.

-20 ile +60 derecedeki sıcaklıklara kadar tam performans göstermektedir. Yüksek korozyon önleme kapasitesi ile ekipmanlara bakım yapar ve ömürlerini uzatır.

Yanmaz özellikleri ile yüksek sıcaklıkta gerçekleştirilen endüstriyel işlerin ve çalışanların güvenliğini sağlama konusunda yardımcı olur.

Yanmaz Hidrolik Yağı Nereden Alınır?

Yanmaz hidrolik yağları kesinlikle güvenilir ve kaliteli markalardan almalısınız. Burada önemli olan hidrolik yağın kesinlikle yanmaz olmasıdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Sahte hidrolik yağlarda da bu durum kaçınılmaz olacaktır. Bu durumda hem yangın olasılığı artmakta hem de sahte ürünün kullanıldığı parçalar zarar görmektedir.

Bu gibi nedenlerle Konya merkezli toptan ve perakende satış gerçekleştirdiğimiz Nitroper mağazamızın yarım asırlık tecrübesine güvenerek en değerli ve güvenilir markaları satın alabilirsiniz.

Ürünlerimizin hepsi değerli ve bilindik markalardır ve ISO, EPDK onaylı ürünlerdir. Sitemiz üzerinden açıklamaları inceleyebilirsiniz.

Yanmaz Hidrolik Yağı | Nitroper Petrol Ürünleri

Yanmaz Hidrolik Yağı Nasıl Temin Edilir?

Yanmaz Hidrolik Yağı | Nitroper Petrol Ürünleri

Toptan veya perakende seçeneklerimiz ile Nitroper olarak seçtiğiniz ürünün teminini bizler sağlıyoruz. Bu konuda Konya merkezli firmamızdan Türkiye’ nin tüm il ve ilçelerine hızlı şekilde gönderim imkânımız bulunuyor.

Perakende satışlarımız için n11, n11 pro, Trendyol ve Nitrosatış adresleri üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Bunun dışında toptan siparişleriniz için Nitroper firmamızı arayarak talepte bulunabilir ve yanmaz hidrolik yağını en kısa sürede temin edebilirsiniz.