Bilgi Bankası

Yazlık Cam Suyu

Yazlık Cam Suyu | Nitroper Petrol Ürünleri
Yazlık Cam Suyu | Nitroper Petrol Ürünleri

Kızak Yağı & Kullanım Alanları

Farklı çeşitleri bulunan cam sularında yazlık cam suyu da bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yaz aylarında bu tarz bir ürünün tercih edilmesinin sebepleri vardır.

Her mevsim kendine özgü özellikler barındırdığı için aracınızı da mevsim şartlarına göre korumalı ve buna göre ürünler kullanmalısınız.

Kışlık cam suyunu yazlık cam suyu yerine kullanmak isteyen kullanıcılar da olmakta. Burada şöyle bir ayrım söz konusudur. Örneğin kış lastiklerini karlı havalarda kullandınız, yaz geldi hala kullanmaya devam ediyorsunuz. Olmayacak bir durum değildir yapılabilir. Fakat bu durum lastiklerinizin ömrünü kısaltır ve muhtemelen önümüzdeki kış yeni lastikler almak zorunda kalabilirsiniz.

Yazlık cam suyu için de bu durum geçerlidir. Her mevsimin kendine ait özellikleri vardır ve araçlar da bu özelliklere uygun ürünler ile temizlenmelidir.

Yazlık Cam Suyu Nedir?

Yazlık Cam Suyu | Nitroper Petrol Ürünleri

 

Yazlık cam suyu, kışlık olarak adlandırılan antifrizli cam suyundan farklı özellikler göstermektedir.

Kışın bir cam suyundan beklenti, donmayı engellemesi ve görüş kısıtlamasını ortadan kaldırmasıdır. Yazın ise cama yapışan tozlara, böcek ölülerini ve haşerelerini iz bırakmadan temizlemesidir.

Bu anlamda Konya’ dan tüm Türkiye’ ye hizmet veren Nitroper ailesi olarak bizler en uygun yazlık oto cam suyu çeşitlerini sizler için temin ediyoruz.

Nitroper güvencesi ile edindiğiniz yazlık cam suları, kalıntı kalmadan kolay şekilde tozdan ve böceklerden arınmanıza yardımcı olur ve görüş kolaylığı sağlayarak güvenli bir sürüş ortamı yaratır.

Yazlık Cam Suyu Nereden Alınır?

Yazlık cam suyu Konya’ da faaliyet gösterip faaliyetini tüm Türkiye’ ye ulaştırmış Nitroper’ den alınır. Çünkü bizler yarım asırlık tecrübemizle her türlü endüstriyel temizlik malzemelerinin en kalitelisini ve en uygun fiyatlısını sizlere sunmayı hedef edinmiş bir kurumuz.

Yazlık Cam Suyu | Nitroper Petrol Ürünleri

Yazlık Cam Suyu Nasıl Temin Edilir?

Yazlık Cam Suyu | Nitroper Petrol Ürünleri

 

 

 

 

Nitroper olarak sizleri zora sokmadan sipariş geçtiğiniz andan itibaren en kısa süre içerisinde ürünlerinizi temin etmekteyiz. Bu anlamda Nitroper’ in satış kanalları olan N11, N11 Pro, Trendyol ve nitrosatış siteleri üzerinden yazlık cam suyunuzu temin edebilir ve güvenli bir sürüş için aracınızı hazır edebilirsiniz.