Bilgi Bankası

Kışlık Cam Suyu

Kışlık Cam Suyu | Nitroper Petrol Ürünleri
Kışlık Cam Suyu | Nitroper Petrol Ürünleri

Cam suları araçlarda kurtarıcı olduğu gibi kışlık cam suyunun da bu anlamda önemi çok büyüktür. Araçların kışa hazırlık kapsamında bakımları yapılırken sürücüler tarafından sıklıkla unutulabilen bu ürün aslında hayati önem taşımaktadır.

Kışın sürüş esnasında camlar sıklıkla kirlenebilmekte ve çamur olmaktadır. Burada da yapılması gereken şey cam suyu kullanarak camı temizlemek ve görüş azlığı yaşamadan güvenli bir sürüş yapmaya devam etmektir. Fakat burada önemli olan bir şey vardır ki o da doğru cam suyunu kullanmaktır.

Bizler Nitroper ailesi olarak Konya’dan çıktığımız bu yolda Konya’nın zorlu kış koşullarına bile uyum sağlayan kışlık oto cam suyu temin ediyoruz. Sizlere de bu ürünlerimizi deneyip, güvenli sürüşün keyfini çıkartmak kalıyor.

Kışlık Cam Suyu Nedir?

Kışlık Cam Suyu | Nitroper Petrol Ürünleri

Kışlık cam suyu, marketlerde satılan mavi cam suyundan farklı olarak içerisinde antifriz denilen donmayı önleyici madde barındıran bir cam suyu çeşididir. Kışlık cam suyu içerisinde bulunan antifriz maddesi alkol bazlıdır ve bu da suyun camda ve depoda donmasını engellemektedir.

Özellikle kışın Konya gibi soğuk yerlerde araç seyahati yaparken yağmur veya kar yağması durumlarında suyun camda donması ve görüş kısıtlaması yaratması söz konusudur. Bu konuda cam suyu kışlık olarak tercih etmek bu sorunları ortadan kaldırmakta ve güvenli sürüş imkânı sunmaktadır.

Kışlık Cam Suyu Nereden Alınır?

Kışlık cam suyu endüstriyel temizlik ve oto temizlik malzemeleri arasında sınıflandırılabilir. Bu anlamda kışlık özellikteki bu cam sularını ISO ve EPDK onaylı firmaların satışları değerlendirilerek alınmalıdır. Kesinlikle etiketsiz ürünler kullanılmamalıdır. Bu durum hem aracınıza zarar verebilir hem de sahte ürün olduğundan dolayı donmayı engellemeyerek görüş kısıtlaması yaratabilir.

Bu anlamda içiniz rahat olsun diye Konya’ nın zorlu koşullarında bile tam etki gösteren kışlık cam sularını Nitroper olarak N11, N11 Pro, Trendyol, nitrosatış sitelerimiz üzerinden tüm Türkiye’ ye sunuyoruz.

Kışlık Cam Suyu | Nitroper Petrol Ürünleri

Kışlık Cam Suyu Nasıl Temin Edilir?

Kışlık Cam Suyu | Nitroper Petrol Ürünleri

Kışlık cam suyu teminini için Nitroper’ e ulaşmanız yeterli. Türkiye’ nin neresinde olursanız olun sipariş oluşturmanız durumunda en kısa süre içerisinde teslimat sürecimiz başlayacak ve Nitroper güvencesi ile kışlık cam suyunuz size ulaşacaktır.